akcesoria

W gabinetach odnowy biologicznej, w centrach urody i w gabinetach SPA i Wellness nie może zabraknąć akcesoriów służących do wykonywania różnorodnych zabiegów. Wśród nich wymienia się ręczniki, kamienie do masażu, stoliki pomocniki i inne akcesoria SPA. Jest to niezbędne wyposażenie kosmetyczne wszędzie tam, gdzie oferuje się klientom zabiegi pielęgnacyjne, relaksacyjne i regeneracyjne. Oferujemy pełen zakres urządzeń kosmetycznych, w tym akcesoriów do SPA. Firma Intersun zaopatrzy Państwa gabinet kosmetyczny, salon masażu czy termy w produkty, których nie powinno w takich miejscach zabraknąć. Oferujemy akcesoria do masażu, akcesoria do sauny, chemię basenową i podręczne meble - stoliki i biurka. Z naszą pomocą skompletujecie Państwo pełne wyposażenie swojego salonu SPA. Dla wygody i całkowitej satysfakcji klientów należy zadbać, aby wyposażenie SPA było kompletne, zapewniało komfort i wygodę zastosowania. Wysokiej jakości akcesoria spełniają te założenia.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.