Balia Kambala

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: 100 cm x 72 cm x 100cm
  • Kolor: Ciemny brąz
  • Konstrukcja: z drewna Kambala
  • Inne: drabinka w komplecie

Balia do sauny wykonana z drewna Kambala, które jest nieco ciemniejsze i twardsze niż modrzew, ma bardziej jednorodną strukturę i jest bardziej odporna. Drewno Kambala wykorzystywane do produkcji balii pochodzi głównie z Ghany.
Balia jest bardzo łatwa do czyszczenia i trwale wodoodporna. Do czyszczenia można użyć dowolnych środków chemicznych dostępnych w sprzedaży do czyszczenia wanien i natrysków.
Przy minimalnych wahaniach wilgotności balia ma w zasadzie nieograniczoną żywotność, uszczelniana jest za pomocą wosku satynowego.

Dane techniczne:

- wykonana z litego drewna Kambala
- bardzo wytrzymała, dzięki zastosowaniu drewna Kambala o większej odporności
- kolor: ciemny brąz
- wymiary: 100 x 72 x 100 cm
- głębokość 82,5 cm
- przelew na wysokości 70 cm
- w komplecie drabinka

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.