Bruno Gaspard NOWOŚĆ!!! Piękno i użyteczność w jednym!

 

 

 

Bruno Gaspard - arcydzieło sztuki użytkowej!  100% Made in Europe!

 

Kolekcja Bruno Gaspard to przepiękne leżanki kosmetyczne przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Zaprojektowane przez cenionych europejskich projektantów łączą bezkompromisowość technologiczną z ponadczasowym, olśniewającym kształtem. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii numerycznej udało się uzyskać zachwycające obłe kształty idealnie wpasowujące się w obowiązującą stylistykę. Solidna konstrukcja stalowa została obudowana najwyższej jakości fornirem wybarwianym w dwóch najbardziej pożądanych kolorach: orzech amerykański oraz jasny dąb. Obie wersje doskonale dopełnia złamana biel materaca. Zastosowanie 4 siłowników elektrycznych pozwala na uzyskanie szerokiego spektrum precyzyjnej regulacji, a nośność leżanki została określona na rekordowe 250kg. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż w obudowach podstaw leżanki wygospodarowano miejsce na dwa schowki wyposażone w dodatkowe gniazdko elektryczne. Dla klientów poszukujących jeszcze większej powierzchni użytkowej producent przewidział możliwość zastosowania pojemnej szuflady umieszczonej w dolnej części łóżka. Dodatkowo wszystkie leżanki Bruno Gaspard zostały wyposażone w bardzo wydajne podgrzewanie materaca w szerokim zakresie temperatur.

 

 

 

 

 

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.