fala uderzeniowa

Wśród najnowszych i najbardziej efektywnych metod leczenia w zakresie medycyny estetycznej wymienia się Terapię Falą Uderzeniową - Show Wave Therapy - SWT. Fala uderzeniowa pozwala na efektywne zwiększenie tempa procesów regeneracji organizmu.

Fala uderzeniowa stymuluje metabolizm i pobudza cyrkulację krwi. Jej efektem jest zwiększenie produkcji kolagenu w tkankach oraz zmniejszenie napięcia mięśni. Z właściwości fali uderzeniowej korzysta najczęściej rehabilitacja. Leczenie falą uderzeniową coraz częściej przeprowadzane jest między innymi w gabinetach medycyny estetycznej. Zabieg falą uderzeniową przeprowadzany jest w kilku lub w jednym miejscu na ciele człowieka. Fala uderzeniowa przynosi doskonałe rezultaty, m.in. syntezę kolagenu, poprawę krążenia krwi, usuwanie toksyn, usuwanie cellulitu, zabieg na skórę spierzchnietą i popękaną, w przypadku leczenia schorzeń barku, biodra, kolan, stóp i łokci.

Intersun proponuje profesjonalny sprzęt kosmetyczny, który pozwoli na leczenie falami uderzeniowymi. Jego cena jest konkurencyjna i pozwoli na wyposażenie specjalistycznych gabinetów medycyny estetycznej.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.