fale radiowe

Sprzęt kosmetyczny w nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej oraz medycyny estetycznej, korzysta w swoim działaniu z różnych technologii, między innymi fal radiowych. Fale radiowe w kosmetyce znajdują zastosowanie już od lat, a zabiegi z ich użyciem są jedną z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania i regeneracji skóry. W szczególności zaleca się aplikację fal radiowych na twarz, dzięki czemu można osiągnąć lifting bez skalpela. To bezbolesny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Fale rf docierają do wnętrza tkanek i ich komórek, zamieniając się w ciepło. Skóra podczas naświetlania jest pobudzana do produkcji kolagenu i elastyny. Zajmują się tym komórki fibroblasty, wytwarzające podczas zabiegu falami radiowymi wytwarzają dużo więcej włókien, a włókna już istniejące ulegają skracaniu. Dzięki temu zmarszczki ulegają wygładzeniu i wypełnieniu, poprawia się jędrność i elastyczność skóry.

Firma Intersun oferuje urządzenia kosmetyczne do wyposażenia w specjalistyczne narzędzia salonów kosmetycznych. Wśród nich znajdują się sprzęty emitujące fale radiowe.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.