Fotel do manicure i pedicure LEEDS - model ekspozycyjny

Fotel LEEDS nie wymaga podłączenia hydraulicznego. Wyposażony jest w wysuwaną półkę z misą do zabiegu pedicure. Półka ta jest wyposażona w ciche kółka i uchwyt ze stali nierdzewnej, który ułatwia mobilność w spa i salonie.

Regulowany podnóżek z poliuretanu wyposażony w mechanizm ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporny na wodę i korozję.

Blat półki z marmuru kwarcowego i misa wykonana z miedzi/mosiądzu, nadają ekskluzywny wygląd i zwiększają jego trwałość.

Fotel posiada łatwe do składania i rozkładania drewniane podłokietniki po obu stronach, które pomagają w wykonywaniu zabiegów manicure podczas wykonywania zabiegów pedicure.

Oparcie fotela jest regulowane manualnie, co pozwala odchylić je do pozycji leżącej i relaksującej klienta.

MODEL EKSPOZYCYJNY 

STAN TECHNICZNY I WIZUALNY - BARDZO DOBRY

 

 

 

Dane techniczne:

- Długość całkowita: 148 cm (dł. 79 cm w pozycji złożonej ze wsuniętą misą)

- Szerokość: 82 cm

- Wysokość: 101 cm

- kolor wenge/ beige

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.