Fotel Pedicure SPA Interwell Premium Foot Touch

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: szer. 87 cm x dł. 118 cm x wys. 130 cm
  • Przyłącze wody ciepłej: wymagane
  • Przyłącze wody zimnej: wymagane
  • Odpływ: grawitacyjny
  • Oświetlenie: LED

Obecnie, stylem zauważalnym w wykończeniu gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej, ośrodków spa&wellness jest niewątpliwie minimalizm, cechujący się prostym designem, wykorzystaniem surowego drewna, bieli i szarości. W związku z tym wprowadzenie fotela pedicure SPA, który będzie współgrał z tymi elementami wykończenia wnętrz stało się języczkiem uwagi dla firmy Intersun. 

Fotel Foot Touch Premium spośród wszystkich dostępnych na rynku fotelów SPA wyróżnia wiele detali. Estetyka, precyzja wykończenia, prostota, elegancja, funkcjonalność, jakość to tylko niektóre z cech, którymi możemy opisać fotel Foot Touch Premium. Misa fotela została wykonana z tak zwanego sztucznego kamienia, który ma zdecydowanie więcej właściwości niż kamień naturalny, czy tradycyjny akryl. Niecka fotela jest odporna termicznie, odporna na uderzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Materiał niecki jest higieniczny, ekologiczny i nie emituje żadnych substancji szkodliwych, nie wchłania brudu ani wilgoci. Najważniejszą wizualną cechą misy jest fakt, iż do złudzenia przypomina porcelanę, ponadto jest niezwykle zgrabna i wysmuklona, co daje wyraz luksusu oraz elegancji.Poza przyciągającym wzrok designem, fotel posiada wiele funkcji, które mają na celu uprzyjemnienie zabiegu oraz ułatwienie jego obsługi. Możliwość skręcania fotela w prawo lub w lewo zdecydowanie poprawia komfort wsiadania na fotel pedicure spa, klient dzięki temu zasiada w fotelu w sposób swobodny i wygodny. 

Funkcja ogrzewania i vibromasażu pozwala na uatrakcyjnienie zabiegu pedicure. Vibromasaż pełni rolę terapii krążeniowej. Wibracje w połączeniu z ogrzewaniem uaktywniają komórki oraz tkanki przez co następuje przyspieszenie procesów metabolicznych, poprawę funkcjonowania mięśni, organów wewnętrznych, dotlenienie oraz poprawa wyglądu skóry. Po vibromasażu klient poczuje natychmiastowe odprężenie, obniżenie poziomu stresu, zmniejszenie napięcia mięśni oraz zdecydowaną ulgę w stanach bólowych. Masaż wibracyjny w fotelu Foot Touch Premium może zostać ustawiony w sposób indywidualny względem pacjenta, do jego dyspozycji jest wybór spomiędzy trzech programów zabiegowych oraz trzech ustawień intensywności masażu. Podgrzewanie fotela przyjemnie rozgrzewa lędźwie uśmierzając stany bólowe, a w połączeniu z masażem wibracyjnym oraz chromoterapią w niecce fotela pozwala oddać się pełnej ukojenia zmysłów głębokiej relaksacji.

Regulacja fotela została tak przemyślana, aby przeprowadzany zabieg był wygodny zarówno dla klienta, jak terapeuty. Wyregulować można kąt nachylenia oparcia, odległość fotela od misy a także wysokość podnóżka. Ważną cechą jest również możliwość demontażu siedziska, co zdecydowanie ułatwia utrzymanie odpowiedniej higieny. W kwestii higieny istotny jest także wykorzystany bezrurowy system hydromasażu, który gwarantuje nam możliwość dokładnej dezynfekcji oraz uniemożliwia osadzanie się bakterii, pleśni i grzybów. Pomimo tego że fotel Foot Touch zalicza się do linii premium, co oznacza najlepszą jakość w połączeniu ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami, jakie fotel pedicure SPA posiadać powinien, obecnie dostępny jest w bardzo atrakcyjnej ofercie promocyjnej.

Dane techniczne:

-fotel podgrzewany z funkcja vibromasażu
-siedzisko rotacyjne oraz przesuwane w przód i w tył
-regulowane oparcie fotela
-system bezrurowy
-masaż podwodny
-podświetlenie LED
-innowacyjna regulacja wysokości podnóżka
-ergonomiczny kształt misy
-wymiary: szer. 87 x dł. 118 x wys. 130 cm
-szerokość siedziska 52 cm

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.