fotele kosmetyczne

Każdy salon kosmetyczny musi być wyposażony w meble i urządzenia, zapewniające maksimum komfortu i bezpieczeństwa klientom oraz samym pracownikom. Wyposażenie kosmetyczne absolutnie powinno obejmować wygodny fotel kosmetyczny. W naszej ofercie sprzętu kosmetycznego oferujemy fotele kosmetyczne łatwe w obsłudze, które bez trudu pozwolą na ułożenie pacjenta w odpowiednim miejscu i pozwolą cieszyć się relaksującym komfortem. Kosmetyczka może dzięki temu wykonywać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne i regeneracyjne bez przeszkód.

Fotel kosmetyczny elektryczny posiada centralne sterowanie przyciskami umieszczonymi na nim lub na dołączonym do niego pilocie. To niezbędne wyposażenie w każdym gabinecie kosmetycznym. Można wybrać ponadto z oferty Intersun fotel kosmetyczny regulowany elektrycznie czy fotel manualny, tradycyjny, z którego korzysta się w salonach od lat. Oferujemy specjalne urządzenia kosmetyczne do wszystkich zabiegów kosmetycznych na twarz, ciało, do manicure i do pedicure. Wszystkie nasze fotele są w pełni profesjonalne i wygodne w użytkowaniu - tak dla klientów, jak i dla kosmetyczek.

Oferujemy fotele kosmetyczne prosto od producenta, zapewniamy kompleksową obsługę, szkolenia i serwis. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży wallness i spa.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.