Frezarka PROMED 4030 SX2

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: wys. 17 cm sz. 22,5 cm gł. 23 cm
  • Zasilanie: 230 V
  • Moc: 40 W rączka, 350 W turbina
  • Waga: 2,6 kg, rączka 95 g
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość obrotów: od 2.000 do 30.000 obr./min.

Frezarka renomowanej niemieckiej firmy PROMED. Model 4030 SX2 to najnowsza odsłona bardzo popularnej frezarki 4030 SX oraz wcześniej (sprzedawanej do roku 2011) frezarki 4030S. Nowa wersja charakteryzuje się ciekawym i nowoczesnym design, lepszym wyciszeniem, większym workiem oraz elektronicznym sterowaniem. Nowa rączka jest jedną z najlższejszych na rynku - tylko 95g - przy wielogodzinnej pracy pedicure kazde kilka gram wpływa na szybsze zmęczenie nadgarstka. Oryginalne worki na pył i inne pozostałości z obróbki pedicure wychwytują je z bardzo duża skutecznością zwiększając higienę pracy oraz komfort. Frezarka pochłania pył bezpośrednio ze strefy pracy frezu. W najnowszej odsłonie znajdziemy większy wyświetlacz LCD oraz praktyczną funkcję zapisywania 3 ustawień wszystkich parametrów.

Firma PROMED to znany niemiecki producent frezarek do manicure i pedicure, frezów, lamp i wielu innych produktów. Od wielu lat dostarcza wysokiej jakości produkty zarówno dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych i podologicznych, szkół kosmetycznych, ale także urządzenia do użytku pół profesjonalnego lub domowego. PROMED to również marka znana od dziesiątek lat na całym świecie - klienci tej firmy są zlokalizowani w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach. Swoją wysoką pozycję zawdzięczają niemieckiej technologii (tzw. know-how), trwałości oraz gwarantowanej jakości. Wszystkie profesjonalne modele PROMED są na 24 miesięcznej gwarancji, a dla Państwa wygody nasza firma prowadzi autoryzowany serwis tej marki w Polsce (Poznań) - zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Dane techniczne:

-prędkość obrotowa regulowana od 2.000 do 30.000 obr./min.
-siła turbiny ssącej regulowana płynnie od minimum do maksimum - do wyboru prawie 10 ustawień
-możliwość zmiany kierunku obrotów (prawo / lewo)
-niebieski wyświetlacz LCD podający parametry pracy z sygnalizacja wymiany worka
-3 pamięci (M1, M2, M3) służące do praktycznego zapamiętywania trzech wybranych ustawień frezarki
-rączka z systemem łatwego czyszczenia
-moc rączki - 40W, moment obrotowy rączki - 15mNm, moc turbiny 350W
-produkcja w Niemczech
-zasilanie 220/230V, 50-60Hz
-waga ok. 2,6kg
-wymiary wys. 17cm sz. 22,5cm gł. 23cm

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.