Grota Śnieżna

Wyglad groty śnieżnej:
Grota śnieżna podobna wyglądem do naturalnej groty pokryta jest naturalnym kamieniem, granitem o fakturze rwanej. Granitowe ściany oraz podłoga służą jako naturalny „akumulator zimna” na którym śnieg się utrzymuje mimo dużej różnicy temperatur. Na półkach skalnych na ścianach i niszach utrzymuje się śnieg. Śnieg wytwarzany jest z filtrowanej wody bez żadnych dodatków chemicznych. Sufit jest wykonany ze „sztucznej skałki” wykonanej z żywic epoksydowych w formie białych wiszących sopli. Grotę oświetlają lampy diodowe światłem białym i niebieskim dając lekki półmrok.

Wymiary groty:
Według projektu.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.