hammam

Tradycyjna łaźnia turecka pozwalała na odnowę biologiczną skóry i całego ciała. Czerpiąc z tej idei w wielu salonach kosmetycznych i gabinetach piękności dostępny jest kamienny ( lub akrylowy) stół hammam, który nawiązuje do tradycyjnych kąpieli tureckich, a kolejne etapy zabiegu na stole hamman są swego rodzaju rytuałem. Rytuał hammam zaczyna się od kąpieli w łaźni parowej po czym przechodzi się przez kolejne etapy zabiegu na stole hammam od peelingu, masażu pianą, maski z glinki Rhassoul, namaszczenia ciała olejkiem arganowy. Doznania w trakcie zabiegu pomagają osiągnąć stan pełnej relaksacji. Cały zabieg/ rytuał wiąże się z poddawaniem ciała warunkom wysokiej wilgotności powietrza. Para wodna wnika w pory skóry oczyszczając ją z toksyn poprawiając jej jędrnośći gładkość. Stoły typu hammam są równiez odpowiednie do wykonania masaży Ajurwedyjskich, masażu gorącymi kamieniami, soft paków, pryszniców vichy i są  podstawą w wyposażeniu każdej strefy SPA, dlatego też w ofecie firmy Intersun znaleźć można pełen wachlarz idealnych stołów/ łóżek przeznaczonych do zabiegów „mokrych”.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.