Interwell Pixel

DANE TECHNICZNE
  • Zasilanie: 100 ~ 240 V ± 10%, 50/60 Hz
  • Moc: max 30 W, 250 V (system mikroigłowy), max 20 W, 300 V (frakcyjna fala radiowa)
  • Waga: 20 kg
  • Inne: 2 głowice/ elektroda uziemiająca/ włacznik nożny/ kabel zasilający
  • Wyświetlacz: ekran LED

PIXEL, to rewolucyjne urządzenie łączące na jednej platformie dwie zaawansowane technologie: nieinwazyjne frakcyjne bipolarne fale radiowe oraz frakcyjne fale radiowe mono i bipolarne z mikronakłuwaniem. 

Fale radiowe z powodzeniem są wykorzystywane w kosmetyce już od dłuższego czasu. Równie popularne jest mikronakłuwanie, które pobudza produkcje nowego kolagenu i ogólną regenerację skóry.

Najnowszym trendem jest połączenie tych dwóch technologii i wprowadzanie fali radiowej za pomocą nakłuć bezpośrednio do skóry właściwej.

Technologie zastosowana w urządzeniu PIXEL dają rewelacyjne rezultaty, a dzięki temu,  że mamy do wyboru możliwość inwazyjnego lub nieinwazyjnego wprowadzania fali radiowej w głąb skóry, zabieg można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje także możliwość wybrania zarówno czasu emisji fali od 0,1 sec do 0,9 sec, a jednocześnie jej poziomu intensywności w zakresieod 1 do 10.

Dodatkowo warto zauważyć, że urządzenie wykorzystuje frakcyjne fale radiowe. Oznacza to, że nie cały obszar na który działamy falą zostaje uszkodzony, a nienaruszone tkanki przyspieszają efekt regeneracji.

Frakcyjna fala radiowa Mono – i Bi - polarna z mikronakłuwaniem

Synergia działania fal radiowych oraz systemu miroigieł. Podczas zabiegu cienkie pozłacane mikroigły wprowadzane są pod skórę na głębokość od 0,5 do 3,0 mm, na ich zakończeniach emitowana jest fala radiowa, która dociera bezpośrednio do skory właściwej i nie wytraca po drodze swojej energii. Dzięki mikronakłuciom unikamy możliwości poparzenia naskórka falą radiową.

Nieinwazyjna frakcyjna fala radiowa Bi - polarna

Fale radiowe bipolarne działają w obrębie skóry właściwej, pobudzając fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. W efekcie poprawia się jakość skóry zwiększa się  jej gęstość i napięcie, zmarszczki zostają wygładzone, a blizny spłycone. Zabiegi są skuteczne i bezpieczne, gdyż fale radiowe o wysokiej częstotliwości absorbowane w komórkach skóry nie niszczą innych struktur. Ponadto są całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne.

PIXEL, to synergiczne połączenie dwóch innowacyjnych technologii, dzięki czemu spectrum zabiegów jest niezwykle szerokie, przy użyciu PIXEL’a  możliwe są:

-redukcja zmarszczek
-minimalnie inwazyjny lifting twarzy
-dodanie objętości twarzy
-głęboka regeneracja skóry i pobudzenie produkcji nowego kolagenu
-usuwanie blizn
-zwalczanie cellulitu
-zmniejszanie rozstępów

Po zabiegach skóra twarzy jest bardziej napięta i odmłodzona, a w przypadku zabiegów na ciało skóra jest bardziej jędrna, a cellulit i rozstępy są mniej widoczne.

Jednorazowe nakładki do mikronakłuć, to gwarancja bezpiecznych i higienicznych zabiegów. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice, elektrodę ujemną (do zabiegów falami monopolarnymi) oraz intuicyjny ekran dotykowy LCD.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.