Interwell PodoMed Roto Podologiczny

Interwell PodoMed Roto to komfortowy fotel podologiczny nowoczesnym wyglądzie i wyprofilowanym siedzisku, co pozwala na niezwykłe poczucie komfortu dla osoby poddawanej zabiegowi. Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal, z wysokiej jakości materiałów i mocnej a zarazem miękkiej w dotyku skóry ekologicznej.  Posiada 3 silniki elektryczne, którymi steruje się za pomocą pilota lub przyciskami wbudowanymi w bok siedziska, co daje możliwość sterowania fotelem nie przerywając pracy. Fotel posiada dwa niezależne i regulowane podnóżki pracujące w płaszczyznach góra/dół z możliwością rozchylania na boki aż do 900. Podnóżki są regulowane za pomocą pompy gazowej, dzięki czemu można je dowolnie wydłużać lub skrócić. Dodatkowym atutem fotele PodoMed jest funkcja rotacji, która daje możliwość obrotu fotela o +/- 600. Stablina podstawa pozwala na maksymalne możliwe obciążenie fotela ok 200kg.

 

Dane techniczne:

-długość: 191 cm

-szerokość: 80/56 cm

-wysokość: 58 - 88 cm

-3 silniki elektryczne

-ruchome podłokietniki

-podnóżki sterowane przy użyciu pomp gazowych

- rozchylanie podnóżków do 90/opuszcznie do 700

-waga: 100 kg

- maksymalne obciążenie: 200kg

-kolor: biały

-możliwość obrotu o +/- 600

 

 

 

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.