Interwell Premium Cosmosquare nowość

Intersun przedstawia kolejną leżankę z kolekcji Interwell - Cosmosquare.

Minimalistyczny i kubiczny wygląd oraz śnieżna biel zapewnia najbardziej pożądany design wykorzystywany w projektach gabinetów medycyny estetycznej, kosmetologii oraz spa. Zalety leżanki są wszechstronne, nie tylko pod względem wizualnym, ale także ekonomicznym, funkcjonalnym i jakościowym. Intersun oferuje Państwu wysokiej jakości niezawodny produkt w konkurencyjnej cenie. Głównym atutem funkcjonalności leżanki jest jej maksymalna ładowność 200 kg oraz stabilność, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kolumn.

Elektryczna regulacja leżanki pozwala na regulację wysokości oraz kąta nachylenia oparcia i podnóżka.

Cosmosquare jest odpowiedzą na potrzeby rynku.

 

http://www.intersun-spa.pl/interwell-premium-cosmosquare.html

 

Intrerwell Premium 

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.