Interwell Splendid Roto Podologiczny

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: dł. 175 cm x szer. 83 cm x wys. 65-91 cm
  • Kolor: biały
  • Siłowniki: 3 elektryczne
  • Ładowność: 150 kg

Fotel Splendid Roto Podologiczny należy do najbardziej wygodnych, wyprofilowanych i ekskluzywnych foteli na rynku polskim. Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detal z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej. Obicie fotela jest w kolorze białym. Uniwersalność fotela Splendid sprawia, że można go wykorzystać do wszystkich zabiegów. Zarówno pełni rolę fotela do pedicure, zabiegów na twarz oraz może służyć jako łóżko do masażu. Jest to urządzenie pozwalające na pełen komfort klienta podczas zabiegu, a także w sposób do tej pory niespotykany ułatwia pracę personelowi salonów kosmetycznych. Posiada 3 silniki elektryczne, którymi steruje się za pomocą pilota wysokość fotela, oparciem oraz kąt nachylenia fotela (kołyska). Fotel posiada również możliwość obrotu.

Dane techniczne:
-długość: 175 cm
-szerokość: 83 cm
-wysokość: 65-91 cm
-3 silniki elektryczne
-ruchome podłokietniki, automatycznie zmieniają położenie w zależności od ułożenia oparcia
-podnóżki sterowane przy użyciu pomp gazowych
-waga: 102 kg
-kolor: biały
-materac o grubości: 10 cm
-możliwość obrotu o 900

Wyposażenie opcjonalne:

-sterowanie nożne

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.