Interwell SUPREME

Interwell SUPREME to wielofunkcyjna leżanka kosmetyczna sterowana elektrycznie. Szeroki zakres elektrycznej regulacji leżanki, wielofunkcyjność oraz przemyślany design sprawia, iż lażnka jest idealna nie tylko do gabinetów kosmetycznych, lecz również obiektów spa&wellness, hoteli, gabinetów medycyny estetycznej.

Materac typu Soft zapewni klientce komfort podczas wykonywanych zabiegów a wbudowana funkcja podgrzewania, która rozporwadza ciepło po całej powierzchni leżanki, sprawi iż klientka nie będzie odczuwała uczucia chłodu w czasie zabiegu.

Wykonana jest z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Wykończona jest wytrzymałą, miłą w dotyku i łatwą w utrzymaniu czystości skórą ekologiczną.

Leżanka Interwell SUPREME pozwala na pełen komfort klienta podczas zabiegu, a także w sposób do tej pory niespotykany ułatwia pracę personelowi salonów kosmetycznych.

 

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE!!!

 

 

Dane techniczne:

- długość 200 cm
- szerokość 81 cm
- wysokość 70-90 cm
- kolor tapicerki: biały
- kolor podstawy: oak
- demontowalny zagłówek
- regulowane podłokietniki
- 4 siłowniki elektryczne
- max ładowność: 200kg !!!

 

 

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.