Interwell WARM podgrzewacz do ręczników

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: sz. 46 cm x gł. 34,5 cm x wys.31 cm
  • Pojemność: 11 litrów
  • Moc: 200W

Profesjonalny podgrzewacz do ręczników, niezbędny w każdym szanującym się kurorcie SPA, mniejszych gabinetach kosmetycznych, oraz gabinetach masażu. Mniejsze rozmiary podgrzewacza, pozwalają umieścić go w miejscach ograniczonej przestrzeni.

7-litrowy podgrzewacz do ręczników z lampą UV, która zabija zarazki i bakterie. Idealny do utrzymania ręczników w idealnych warunkach higienicznych.

W ciągu kilku minut temperatura osiąga 80 oC wewnątrz urządzenia, ręczniki są gotowe do użycia po 15-30 minutach. Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu.

Podgrzewacz do ręczników ogrzewa ręczniki, ponadto zapewnia łatwy i niedrogi sposób na pozostawienie długotrwałego wrażenia wśród Twoich klientów.

Dane techniczne:

-szerokość 46 cm
-głębokość 34,5 cm
-wysokość 31 cm
-waga: 7 kg
-pojemność: 11 litrów
-moc: 200 W

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.