Kapsuła kosmetyczna Neoqi Harmony PRO – model używany

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetycznych. Oferuje szeroki zakres funkcji i jest odpowiednim wyborem dla każdego gabinetu kosmetycznego. Oferuje wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz wysoką funkcjonalność. Umożliwia przeprowadzanie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach. Daje możliwość wykorzystania preparatów kosmetycznych(algi, błota itp.). W części dolnej wyposażona jest w wannę, która może służyć do balneoterapii lub zastąpić prysznic.

 Wyposażenie część górna: emiter promieniowania podczerwonego IR, funkcja sauny parowej, koloroterapia 4 lampy LED, prysznic Vichy z 8 dyszami, aromaterapia, pokrywa otwierana na bok, chłodzący nawiew na twarz.

Wyposażenie część dolna: leżanka do masażu wibracyjnego, ergonomicznie profilowana 160 litrowa akrylowa wanna, wszystkie dysze chromowane, Wanna ma 4 strefy masażu: 6 mini dysz na plecy, 4 mini dysze na stopy, 4 super dysze na boki ciała, 18 dysz magic na spodzie wanny, prysznic ręczny, dodatkowo wąż do ręcznego masażu wodnego, podtrzymanie temperatury wody. Pompa 1,1 kW do hydromasażu dająca ciśnienie 1,3 bara, dmuchawa, kolorowe podświetlenie wanny RGB LED,funkcja automatycznej dezynfekcji, 3 panele sterowania. W wyposażeniu standardowym system MP3 z dwugodzinną sesją muzyki relaksacyjnej. 

Kapsuła posiada ślady użytkowania tj. drobne "pajączki" powstałe na powłoce akrylu nie wpływające na jej sprawność i funkcjonalność.

Kapsuła po przeglądzie technicznym - w pełni sprawna. 

Kapsuła wymaga odświeżenia wizualnego.

 

 

 Funkcje:

-Sauna infrared
-Sauna parowa
-Aromaterapia
-Prysznic Vichy
-Zabiegowa leżanka wibracyjna
-Chromoterapia
-Hydromasaż
-Masaż bąbelkami powietrza
-Wąż do masażu wodnego
-Muzykoterapia (MP3)
-Wentylator chłodzący twarz
-Prysznic ręczny
-28 dysz

Dane techniczne:

-wymiary:  222 x 121 x 132 (176) cm
-zasilanie:  230V, 50/60Hz, 16A, 3,1 kW
-przyłącze wody ciepłej:  1/2”
-przyłącze wody zimnej:  1/2”
-ciśnienie wody:   2-4 bara
-pojemność:  160 l
-odpływ: 50 mm

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.