kapsuły SPA

Dbając o swój wygląd, kondycję skóry i świetne samopoczucie, warto skorzystać z kapsuły SPA. Jest to urządzenie kosmetyczne, znajdujące się na wyposażeniu najlepszych salonów piękności. Kapsuła SPA pozwala doświadczyć rozkoszy dla wszystkich zmysłów. Klient korzystający z takich zabiegów czuje się zrelaksowany i bezpieczny. Jakie działanie ma kapsuła spa? Wykorzystanie kapsuły SPA w praktyce pozwala na utrzymanie znakomitej kondycji, spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawa wyglądu skóry. Jest to metoda pasywna dbania o swoją urodę. Kapsuły SPA wykorzystują w swoim działaniu kombinację promieniowania IR, pary wodnej, koloroterapii, hydroterapii oraz wibracji, co ma bezpośredni wpływ na lepsze wchłanianie składników aktywnych oraz głęboki relaks. Zabiegi w kapsule SPA pozytywnie wpływają na procesy metaboliczne.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne wyposażenie kosmetyczne do salonów SPA, w którym nie mogło zabraknąć nowoczesnych kapsuł SPA. Dzięki niej można poprawić wygląd, ujędrnić i wygładzić skórę, przyspieszyć krążenie krwi i zrelaksować się.

Zobacz nasze kapsuły produkowane sa w Europie w Estonii, zapoznaj się z Neoqi:

 

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.