lasery/ IPL

Depilacja laserowa oraz zabiegi z zastosowaniem laseroterapii są w gabinetach medycyny estetycznej bardzo popularne. Warto wybierać te, które wykonywane są z użyciem wyłącznie profesjonalnych, wysokiej jakości sprzętów kosmetycznych. Lasery kosmetyczne IPL z najwyższej półki umożliwiają wykonywanie bezpiecznych i skutecznych zabiegów. Laser ipl pozwala między innymi na:

  • laserowe usuwanie owłosienia,
  • leczenie przebarwień,
  • leczenie trądziku,
  • leczenie pajączków i żylaków.

Laser do depilacji IPL skutecznie usuwa owłosienie, a zabiegi laserowe wywołują jedynie dyskomfort u klienta. Skrót IPL oznacza „Intensywne Pulsujące Światło”, z języka angielskiego Intense Pulsed Light. Pacjent naświetlany jest lampą, w jakie wyposażone jest takie urządzenie kosmetyczne. Dzięki depilacji ipl można laserowo usunąć zbędne owłosienie, bez uszkadzania okolicznych tkanek. Depilacja laserem diodowym wymaga dokonania kilku serii zabiegów, dla uzyskania pożądanych efektów gładkiej skóry.

Firma Intersun ma w swojej ofercie lasery kosmetyczne, w tym laser ipl, którego cena może pozytywnie zaskoczyć naszych klientów.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.