łaźnie

Łaźnia parowa daje ukojenie dla nerwów i pozwala rozluźnić się po wielce stresującym dniu. Często pojęcia łaźni parowej i sauny fińskiej wykorzystuje się zamiennie, podczas gdy różnią się one zdecydowanie od siebie. W tradycyjnych biosaunach wilgotność powietrza jest nie większa niż 65 proc., zaś w saunach suchych wynosi ona 10-30 proc. przy temperaturze dochodzącej do 100 stopni Celsjusza. W łaźni parowej wilgotność wynosi 100 proc. przy temperaturze wahającej się w granicach od 40 do 55 stopni Celsjusza.

Korzystanie z łaźni parowej działa orzeźwiająco i regenerująco na cały organizm. Para wodna wnika w głąb skóry, oczyszczając ją i skutecznie nawilżając. Można z niej korzystać codziennie, bez przeciwwskazań zdrowotnych. Łaźnia mokra powoduje, że skóra staje się jędrna, gładka i delikatna, a przebywanie w niej pozwala na obniżenie napięcia mięśni i odprężenie.

W Intersun proponujemy wyposażenie spa w postaci kompleksowo wykonanych, najwyższej jakości łaźni parowych. Jako producent saun i łaźni gwarantujemy dopasowanie typu naszych produktów do Waszych indywidualnych potrzeb i wymagań.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.