Leżanka do masażu RoyalDivision Soho

Leżankę Soho wyróżnia nowoczesny design. Stylistyka taka objawia się prostymi kształtami, jakością materiałów oraz nowoczesnymi rozwiązaniami.
Prosta linia nadaje leżance lekkości, a także funkcjonalności.

Leżanka została wykonana przy użyciu najnowszych technologii stolarskich. Zastosowanie najlepszych materiałów skutkuje niesamowita wytrzymałością i długowiecznością tego sprzętu. Z zewnątrz fornir został zabezpieczony lakierem na bazie żywicy poliakrylowej, dzięki której obudowa zachowuje swój niepowtarzalny wygląd naturalnego drewna będąc jednocześnie wysokoodporną na czynniki chemiczne oraz mechaniczne.

Materac wykonany jest z pianki poliuretanowej o wysokiej gęstości jest to materiał niezwykle wytrzymały i stanowi naturalne podparcie dla kręgosłupa. Pod wpływem nacisku i ciepła materac dostosowuje się do kształtu sylwetki, kiedy nic nie oddziałuje na powierzchnię materaca przybiera on swój pierwotny kształt i nie ulega trwałemu odkształceniu. Ponadto struktura pianki uniemożliwia wnikanie roztoczy, co czyni materac odpowiednim nawet dla alergików.

Obicie materaca jest wykonane ze skóry ekologicznej, której komponentem jest również poliuretan.

Maksymalny komfort obsługi leżanki zapewnia technologia czterosilnikowa, w skład której wchodzą dwie kolumny sterujące wysokością, co potęguje nośność leżanki oraz 2 siłowniki linowe niezależnie sterujące oparciem i podnóżkiem.

Bardzo ważnym atutem jest zintegrowane ogrzewanie materaca, oparte na niskonapięciowym zestawie grzewczym. Sterowanie dotykowe pozwala nam na ustawienie dowolnej temperatury w zakresie od 20 stopni Celsjusza do aż 40 stopni. Dodatkowo ogrzewanie działa tylko pod wpływem nacisku. 

Ekologia oraz ekonomia te dwie dziedziny choć teoretyczne dalekie od siebie, przy odpowiednim podejściu mogą być jednak zintegrowane. Zastosowanie forniru, oraz ekoskóry najlepszego gatunku wydłuża żywotność sprzętu. Dodatkowo modułowa budowa łóżka pozwala na wymianę poszczególnych komponentów. Tak więc jeśli nawet nastapi mechaniczne uszkodzenie leżanki, nie będzie potrzeby wymiany całości lecz tylko uszkodzonego fragmentu. Ważnym atutem jest Ogrzewanie które działa tylko pod naciskiem. Pozwala to zaoszczędzić realne pieniądze w czasie rzeczywistym. System włączony raz moze działać ciągle pobierając prąd tylko i wyłacznie gdy jest on potrzebny. Dlatego mozemy stwierdzić iż nasz produkt jest jednoczesćnie ekologiczny jak i ekonomiczny.

Przechowywanie niektórych akcesoriów w ciasnych pomieszczeniach może być problematyczne. Wychodząc więc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów stworzyliśmy możliwość zabudowania dolnej części szufladami. Wygodne miejsce które jest zawsze pod ręka, jest ciekawym rozwiązaniem w każdym gabinecie. Dzięki modułowej budowie istnieje możliwość dokupienia oraz instalacji szuflady już w czasie użytkowania.

Leżanka RoyalDivision Soho jest połączeniem nowoczesnego designu oraz wielopłaszczyznowej, kompletnej funkcjonalności. Jest to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla profesjonalistów, których najwyższą wartością jest jakość usług.

Dane techniczne:

-wysokość: 67 cm - 92 cm
-długość: 208 cm
-szerokość leżanki: 79 cm
-4 silniki elektryczne
-Niskonapięciowy system ogrzewania
-kolor podstawy: wenge, oak
-kolor tapicerki: cream

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.