leżanki SPA

Leżanki kosmetyczne lub stoły do masażu muszą znaleźć się w każdym salonie odnowy biologicznej. Najważniejsze cechy leżanki, które się wymienia, to między innymi wygoda, elegancja i bezpieczeństwo w użytkowaniu. Leżanki SPA są bardzo dobre do wykonywania wszelkich zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i regenerujących. Chcąc skompletować profesjonalne wyposażenie kosmetyczne wyprodukowane przez renomowane firmy, warto sięgnąć po naszą ofertę urządzeń tego typu.

Intersun oferuje łóżka do masażu, stoły do masażu i leżanki SPA o różnym przeznaczeniu. Można je ustawić w dowolnym miejscu gabinetu SPA oraz spersonalizować wedle wystroju gabinetu, czy pokoju SPA. Leżanki drewniane, pokryte materiałem lub skórą ekologiczną, są wyprofilowane w taki sposób, aby leżenie na nich było czystą przyjemnością. Ważne jest, aby podczas wszelkich zabiegów, jakie mają miejsce w salonie SPA, zadbać o komfort swoich klientów. Leżanki kosmetyczne pozwalają na to w 100 procentach.

W swojej ofercie posiadamy leżanki spa, łóżka kosmetyczne oraz stoły do masażu, czołowych producentów: Interwell, Royal Division, Nilo, Bellezi.

Służymy radą i pomocą w doborze wyposażenia kosmetycznego, które spełni Państwa oczekiwania.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.