manicure

Wizytówką każdej eleganckiej kobiety są jej piękne dłonie i paznokcie. Każda bizneswoman i kobieta, która po prostu o siebie dba, nie powinna zaniedbywać zabiegów pielęgnacyjnych na tą część ciała. Manicure jest podstawowym zabiegiem wykonywanym w salonach kosmetycznych. Gabinet może go zaoferować tylko wtedy, gdy posiada odpowiednie wyposażenie kosmetyczne, które wygodnie pozwala na wykonywanie manicure kosmetyczce i zapewnia komfort zabiegu dla klientki.

Oferujemy w asortymencie firmy Intersun, w zakresie urządzeń kosmetycznych metalowe i drewniane stoliki kosmetyczne, stoliki do manicure, które stosowane są przy zabiegach. Przydatne okazują się biurka do manicure. Pozwalają one na ustawienie wszystkich niezbędnych akcesoriów do pielęgnacji paznokci oraz na schowanie ozdób i lakierów. Nasze meble kosmetyczne wyposażone są w półki, szuflady i szafki, na których można ustawić lakiery hybrydowe, sprzęt do paznokci akrylowych i paznokci żelowych, jak i zestawy do manicure japońskiego. Do wyboru mamy także biurka i stoliki na kółkach, które łatwo przesunąć w dogodne miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą biurek manicure, stolików kosmetycznych, wraz z ich wyposażeniem, zapewniającym komfort dla klientek jak i obsługi.

Intersun-spa najbardziej doświadczony dostawca sprzętu kosmetycznego.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.