MEZOPOR- RENEVE (prod. Francja) - model ekspozycyjny

Mezoterapia bezigłowa, w której zastosowano połączenie elektroporacji i jonoforezy.

Zabiegi wykonywane przy pomocy urządzenia Mezopor można przeprowadzać w okolicy zarówno twarzy jak i ciała.

Opis szczegółowy:

Mechanizm ten wykorzystuje Transdermalny System Terapeutyczny czynny ( TTS)- polegający na wprowadzeniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej.Dzięki swojej wyjątkowej technologii, wykorzystującej zjawisko elektroforoporacji czyli kombinacji 2 rodzajów prądu - szybkozmiennego i stałego, pozwala na znaczące zwiększenie ilości i głębokości penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie.

Elektroforoporacja stanowi połączenie jontoforezy i elektroporacji.

Elektroporacja jest to proces zachodzący w błonie komórkowej pod wpływem wysokonapięciowych pól elektrycznych . Pod wpływem krótkotrwałego działania pola elektrycznego następują odwracalne zmiany w strukturze błony komórkowej , której powstają pory. Następuje także pobudzenie komórek do pinocytozy. Jest to forma pochłaniania przez komórkę substancji rozpuszczonych do swego wnętrza. Małe kropelki płynu zostają uwięzione w mikrofałdach błony komórkowej, z której odrywają się od strony cytoplazmy drobne pęcherzyki. Płynna zawartość pęcherzyków przenika powoli do cytoplazmy podczas gdy pęcherzyki zmniejszają się stopniowo, aż w końcu zanikają.

Jontoforeza jest zjawiskiem fizycznym, w którym podczas doprowadzenia prądu elektrycznego dochodzi do ściągania cząsteczek przez skórę przez elektrostatyczne odpychanie i elektroosmozę.

W mezoterapii bezigłowej firmy RENEVE oba zjawiska zachodzą w tym samym momencie.

 

Głowice:                            

- 1 głowica do twarzy
- 1 głowica punktowa na zmarszczki mimiczne
- 1 głowica z aplikatorem do ciała

Kształt impulsu:                      prostokątny, trójkątny, sinusoidalny

Częstotliwość impulsów:        1 – 100 Hz

Panel sterujący:                      ekran dotykowy LCD   

Napięcie:                                 220V – 50 Hz

Waga:                                       8 kg

 

Model używany - sprawny technicznie, stan dobry

 

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.