mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia w walce o młodość.

Czym jest mezoterapia mikroigłowa? Jest to bardzo skuteczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który polega na pobudzeniu i zregenerowaniu włókien kolagenu i elastyny w skórze właściwej, poprzez mechaniczną stymulację. Mezoterapia mikroigłowa jest mniej inwazyjnym zabiegiem w stosunku do terapii mezoterapii igłowej. Za pomocą specjalistycznego sprzętu kosmetycznego - głowicy wyposażonej w mikroigiełki, delikatnie nakłuwany jest naskórek twarzy. Mikro ukłucia pobudzają i stymulują w odpowiednim kierunku naskórek klientki, co powoduje, że przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie. Igły do mezoterapii mają minimalne rozmiary i nie powodują bólu podczas przeprowadzania zabiegu, a jedynie pewien dyskomfort. Ampułki do mezoterapii mikroigłowej wyposażone w skoncentrowany koktajl witaminowy pozwalają na ujędrnienie skóry i wypełnienie zmarszczek. Po zabiegu mezoterapii mikroigłowej staje się ona ujędrniona i świetnie nawilżona.

Firma Intersun proponuje zakup w pełni profesjonalnego urządzenia kosmetycznego do przeprowadzania mezoterapii mikrogłowej na twarz i szyję klientów. Można za ich pomocą wykonywać również mezoterapię skóry głowy, pobudzając włosy do wzrostu.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.