MINIBASENY SPA

W hotelu, jako wyposażenie spa, w ogrodzie przydomowym lub w pokoju kąpielowym w domu jednorodzinnym - minibaseny oraz jacuzzi znajdują szerokie zastosowanie w różnych miejscach. Wyjątkowy relaks jakiego doznajemy w ciepłej wodzie z bąbelkami i masażem, jest powodem dla którego minibasen, jacuzzi stało się tak popularne.

Nasza oferta obejmuje wszelkiego rodzaju baseny o niewielkich wymiarach, minibaseny z masażem, jacuzzi, do zaaranżowania we wnętrzach, np. w salonie odnowy biologicznej lub w części wellness hotelowej. Posiadamy też w ofercie minibaseny zewnętrzne, jacuzzi zewnętrzne - do domów prywatnych i nie tylko.

Baseny w wersji mini w firmie Intersun dostępne są w wersjach luksusowych i standardowych. Wyposażone mogą być w masaże perełkowe, dysze do masażu refleksologicznego, oświetlenie mieniące w tafli wodnej i wiele innych przydatnych funkcji. Takie mini jacuzzi będzie wartością dodaną w eleganckim apartamencie hotelowym dla gości. Nasze minibaseny znakomicie wpisują się we współczesną hydroterapię i pozwalają na relaks w najlepszym wydaniu. Każda strefa spa w hotelu, posiadająca minibasen, jacuzzi, zwiększa swoją wartość dla gości.

Zapraszamy do kontaktu w sprawach zamówień.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.