Natrysk podtynkowy - ścienny

Stała, nienaruszalna wylewka z dyfuzorem antyosadowym i nienaruszalnym mocowaniem. Korpus z litego, chromowanego mosiądzu. Strumień nastawiany przy instalacji. Automatyczny regulator wypływu EKO 6 l/min. Wysoka odporność na wandalizm. Specyficzna koncepcja do intensywnego użytku w sanitariatach publicznych. Mocowanie zablokowane śrubą inox. Nienaruszalny dyfuzor antyosadowy. Lity, chromowany mosiądz, potrójna powłoka. Oszczędność wody ponad 80%. Automatyczny regulator wypływu EKO 6 litrów/min. Automatyczny regulator wypływu dostarcza tę samą ilość wody do każdego natrysku, od pierwszego do ostatniego. Strumień nastawiany przy instalacji. Dyfuzor nie wymaga odkamieniania w przeciwieństwie do systemu sitkowego. Brak zatrzymywania wody ogranicza mnożenie się bakterii. Strumień natryskowy jest formowany przez rozpylenie. Dyfuzor jest bezsitkowy. Nie ulega zakamienieniu ani zatkaniu.

Bateria czasowa ze standardową skrzynką podtynkową:

- Bateria czasowa TEMPOMIX 3/4" jednouchwytowa ~30 s z litego mosiądzu z zintegrowanymi zaworami zwrotnymi i filtrami, (bez zaworow odcinających) do zasilania w wodę ciepłą i wodę zimną.Wypływ nastawiony na 12 l/min, regulacja bez zamykania wody. Regulacja temperatury na przycisku-pokrętle z ogranicznikiem temperatury maksymalnej (regulacja przez instalatora).
- Skrzynka podtynkowa (głębokość regulowana o 20 mm) z rozetą o średnicy 195 mm bez widocznych mocowań.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.