Neoqi Atlantic

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: 233 x 111 x 140 cm
  • Zasilanie: 230V, 50/60Hz, 20A, 4,5 kW
  • Przyłącze wody ciepłej: 1/2”
  • Przyłącze wody zimnej: 1/2"
  • Ciśnienie wody: 2-4 bar
  • Odpływ: 50 mm
  • Pojemność: 225 l

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetycznych. Oferuje szeroki zakres funkcji i jest odpowiednim wyborem dla każdego gabinetu kosmetycznego. Oferuje wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz wysoką funkcjonalność. Umożliwia przeprowadzanie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach.  Daje możliwość wykorzystania preparatów kosmetycznych(algi, błota itp.). W części dolnej wyposażona jest w wannę, która może służyć do balneoterapii lub zastąpić prysznic.

Wyposażenie część górna: 2 emitery promieniowania podczerwonego IR, funkcja sauny parowej, koloroterapia 4 lampy LED, prysznic Vichy z 4 dyszami, aromo-terapia,  przeszklona pokrywa otwierana do góry, chłodzący nawiew na twarz.

 Wyposażenie część dolna: leżanka do masażu wibracyjnego, prysznic ręczny, ergonomicznie profilowana 190 litrowa akrylowa wanna, podgrzewanie wody, panel sterowania. W wyposażeniu standardowym system MP3 z dwugodzinną sesją muzyki relaksacyjnej.

Funkcje:

-Sauna infrared (podwójne lampy infrared)
-Sauna parowa
-Aromaterapia
-Prysznic Vichy
-Zabiegowa leżanka wibracyjna
-Chromoterapia
-Muzykoterapia (MP3)
-Wentylator chłodzący twarz
-Prysznic ręczny

Dane techniczne:

-wymiary: 233 x 111 x 140  cm
-zasilanie: 230V, 50/60Hz, 20A, 4,5 kW
-przyłącze wody ciepłej: 1/2"
-przyłącze wody zimnej: 1/2"
-pojemność: 225 l

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.