Neoqi Dream

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: 205 x 115 x 135 cm
  • Zasilanie: 230V, 50/60Hz, 20A, 3,1 kW
  • Przyłącze wody ciepłej: 1/2”
  • Przyłącze wody zimnej: 1/2”
  • Ciśnienie wody: 2-4 bara
  • Odpływ: 32 mm

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetycznych. Oferuje szeroki zakres funkcji do wykorzystania nie tylko w kosmetyce, ale także w przypadku terapii niektórych schorzeń. Prawdziwy kombajn w gabinecie kosmetycznym.

Oferuje wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz wysoką funkcjonalność. Umożliwia przeprowadzanie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach. Daje możliwość wykorzystania preparatów kosmetycznych (algi, błota itp.), które umożliwiają zwiększenie efektywności zabiegów. Jej zaletą jest również bardzo wysoka stabilność temperatury w środku oraz wyeliminowany problem poparzenia klientów parą.

Wyposażenie część górna:  emiter promieniowania podczerwonego IR,funkcja sauny parowej, koloroterapia 4 lampy LED, prysznic Vichy z 8 dyszami,przeszklona pokrywa otwierana na bok,chłodzący nawiew na twarz.

Wyposażenie część dolna:  leżanka do masażu wibracyjnego, prysznic ręczny, panel sterowania. Licznik czasu pracy,System MP3 z dwugodzinną sesją muzyki relaksacyjnej.

Funkcje:

-Sauna Infrared
-Sauna parowa
-Aromaterapia
-Prysznic Vichy
-Leżanka wibracyjna
-Chromoterapia
-Muzykoterapia
-Wentylator chłodzący twarz
-Prysznic ręczny

Dane techniczne:

-wymiary: 205 x 115 x 135  cm
-zasilanie: 230V, 50/60Hz, 20A, 3,1 kW
-przekrój instalacji:min. 3x2,5mm2
-przyłącze wody ciepłej: 1/2”
-przyłącze wody zimnej: 1/2”
-ciśnienie wody: 2-4 bara
-odpływ: 32 mm

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.