Neoqi Mediq

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: 233 x 110 x 140 (240) cm
  • Zasilanie: 230V, 50/60Hz, 20A, 4,5 kW
  • Przyłącze wody ciepłej: 3/4”
  • Przyłącze wody zimnej: 3/4”
  • Ciśnienie wody: 2-4 bara
  • Odpływ: 50 mm
  • Pojemność: 225 l

Profesjonalna kapsuła SPA do zastosowań kosmetyczno  rehabilitacyjnych. Oferuje szeroki zakres funkcji do wykorzystania nie tylko w kosmetyce, ale także w przypadku terapii niektórych schorzeń. Prawdziwy Mercedes w gabinecie kosmetycznym. Oferuje wysoki komfort zabiegów, przestronność oraz wysoką funkcjonalność.  Umożliwia przeprowadzanie zabiegów na całym ciele, w tym na plecach. Daje możliwość wykorzystania preparatów kosmetycznych (algi, błota, itp.), które umożliwiają zwiększenie efektywności zabiegów.

Wyposażenie część górna: 2 emitery promieniowania pod-czerwonego IR, funkcja sauny parowej, koloroterapia 4 lampy LED, prysznic Vichy z 4 dyszami, aromo-terapia, przeszklona pokrywa otwierana do góry, chłodzący nawiew na twarz.

Wyposażenie część dolna: leżanka do masażu wibracyjnego, prysznic ręczny, wąż do masażu podwodnego, ergonomi-cznie profilowana 190 litrowa akrylowa wanna, wszystkie dysze chromowane. Wanna ma 4 strefy masażu: 8 mini dysz na plecy, 2 super dysze na stopy, 6 super dysz na boki ciała, 10 dysz magic na spodzie wanny. Pompa 1,1 kW do hydromasażu dająca ciśnienie 2,3 bara, kolorowe podświetlenie wanny RGB LED,  podgrzewanie wody, funkcja automatycznej dezynfekcji, 2 panele sterowania. W  wyposażeniu standardowym system MP3 z dwugodzinną sesją muzyki relaksacyjnej.

Funkcje:

-Sauna infrared ( podwójne lapmy infrared)
-Sauna parowa
-Aromaterapia
-Prysznic Vichy
-Zabiegowa leżanka wibracyjna
-Chromoterapia
-Hydromasaż
-Masaż bąbelkami powietrza
-Wąż do masażu wodnego
-Muzykoterapia (MP3)
-Wentylator chłodzący twarz
-Prysznic ręczny
-Ozonator
-26 dysz
-Szybkie napełnianie I opróżnianie wanny

Dane techniczne:

-wymiary: 233 x 110 x 140 (240) cm
-zasilanie: 230V, 50/60Hz, 20A, 4,5 kW
-przyłącze wody ciepłej: 3/4”
-przyłącze wody zimnej:3/4”
-ciśnienie wody: 2-4 bara
-odpływ : 50 mm
-pojemność wanny: 225 l

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.