NILO Foot Dream Luxury

Nilo prezentuje swoją luksusową kolekcję Green Prestige o elektryczny fotel do pedicure. W ten sposób salony spa i gabinety mogą stworzyć spójną całej strefy zabiegowej w oparciu o wyposażanie odwołujące się do modnego stylu eco.

Kolekcja jest połączeniem nowoczesnego włoskiego designu oraz naturalnych materiałów takich jak drewno, onyx i ciepłe odcienie tkanin.

W efekcie udało się uzyskać nowy fotel do gabinetu zabiegowego, który zaspokaja współczesne poczucie estetyki, elegancji i luksusu.

Nowy fotel do pedicure zachwyca zaokrąglonymi kształtami, które ozdobione są naturalnym drewnem. Wyposażony jest w 4 silniki, które umożliwiają regulację położenia oparcia i siedziska, które dodatkowo

wyposażony jest w system masażu shiatsu. Podnoszone podłokietniki umożliwiają klientowi łatwe wejście i zejście z fotela, natomiast bezrurowy system hydromasażu, zapewnia higieniczną kąpiel stóp.

Dodatkowo brodzik oświetlony jest światłem LED oraz wyposażony w regulowane podnóżki na nogi klienta, co ułatwia pracę pedicurzystki i zwiększa komfort w czasie zabiegu.

 

Wymiary:

- szerokość: 81 cm

- długość: 135/172 cm

- wysokość: 134 cm

Kolor:

Podstawa Dąb / Materac Beż

Materiał: Drewno

Zasilanie:  230 V | Wod-kan

 

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.