Nilo Glamour

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: dł 190/210 cm x sz. 79 cm x wys. 62/118 cm
  • Zasilanie: 230 V
  • Kolor: biały lub czarny
  • Siłowniki: 4 elektryczne

Luksusowy elektryczny fotel wielofunkcyjny zaprojektowany przez CHRISTOPHA PILLET’A. Wyposażony w podłokietniki, 4 silniki elektryczne, regulację wysokości (góra-dół), oparcia, podnóżka oraz pochylenia (trendelenburg). Idealny do gabinetów medycyny estetycznej, dzięki szerokiemu spectrum regulacji.. maksymalna wysokość leżyska to aż 118cm!

Fotel sterowany pilotem. Zdejmowany i regulowany w tył zagłówek–możliwość wykonania stylizacji włosów. Możliwość wykonywania masaży i montażu zagłówka z otworem na twarz.(po rozłożeniu – długość 210 cm).

Dane techniczne:

-Kolor: biały lub czarny
-Materiał: podstawa stal nierdzewna;
-Sterowanie pilotem
-Zasilanie: 230 V
-4 silniki elektryczne
-Regulowany zagłówek oraz podnóżek
-długość 190/210 cm
-szerokość 79 cm
-wysokość 62/118 cm

 

Opcje za dopłatą:

- podgrzewanie

- materac Memory Foam

- otwór na twarz

- sterowanie nożne

 

 

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.