Nilo Profy Nails

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: wys. 77 cm x sz. 45 cm x gł. 45 cm
  • Kolor: biały
  • Waga: 35 kg
  • Konstrukcja: wykonana z tworzywa sztucznego

Kompaktowy i wielofunkcyjne krzesełko do manicure w kolorze białym, wykonane z tworzywa sztucznego, odpornego na substancje chemiczne. Konstrukcja nośna ze stali lakierowanej w kolorze białym. Siedzisko i oparcie tapicerowane. Oparcie z uchwytem do przenoszenia. Siedzisko z blatem obrotowym wykonanym z torzywa sztusznego. Regulowana wysokośc blatu. Krzesełko posiada trzy obrotowe szuflady do przechowywania kosmetyków, a także szafkę dostosowaną do przechowywania butelek oraz półkę na odpady. Krzesełko jest wyposażone w kółka silikonowe, dzięki czemu krzesełko można przemieszczać w łatwy sposób.

Wymiary:

-wysokość 77 cm
-szerokość 45 cm
-głębokość 45 cm
-waga 35 kg

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.