Nowość!!! Interwell SUPREME

Nowość w ofercie Intersun!

 

 

Leżanka Interwell SUPREME zapewni najbardziej pożądany design wykorzystywany w projektach gabinetów medycyny estetycznej, kosmetologii oraz spa.

Zalety leżanki są wysoce wszechstronne, nie tylko pod względem wizualnym, ale także ekonomicznym, funkcjonalnym i jakościowym.

Intersun oferuje Państwu kolejny wysokiej jakości niezawodny produkt w konkurencyjnej cenie.

Głównymi atutami funkcjonalności leżanki Interwell SUPREME jest wbudowana funkcja podgrzewania oraz zatosowanie materaca typu Soft, który zapewni najwyższy komfort klientom podczas wykonywania zabiegów.

Dodatkowym nie mniej ważnym atutem jest jej maksymalna ładowność 200 kg!!  oraz stabilność, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kolumn.

https://www.intersun-spa.pl/interwell-supreme.html

 

 

 

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.