NOWOŚĆ! Interwell Premium California Wave made in Poland

Nowość w ofercie Intersun!

Mamy zaszczyt przedstawić pierwszą leżankę linii premium montowaną w Polsce w kolekcji Intersun.

Inspiracją do stworzenia funkcjonalnej leżanki Interwell California Wave była fala wodna. Fala intuicyjnie kojarzy się z wellness, relaksem, dobrym samopoczuciem.

Leżankę California Wave z serii Premium wyróżnia niepowtarzalny, taliowany kształt podstawy. Lekka, smukła linia podstawy nadaje leżance lekkości, a także funkcjonalności. By przekonać się o wyjątkowości leżanki California Wave Premium, należy poznać jej budowę i wykorzystane komponenty od podstaw.

Niekrytą zaletą leżanki jest fakt, iż montowana jest w Polsce, co definitywnie wpływa na gwarancję wysokiej jakości produktu, jego dostępności oraz możliwości doboru odpowiedniej kolorystyki względem wyposażanego wnętrza.

Leżanka California Wave Premium jest połączeniem pożądanego designu oraz wielopłaszczyznowej, kompletnej funkcjonalności. Jest to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla profesjonalistów, których najwyższą wartością jest jakość usług.

http://beautyinspiration.pl/california-wave-nowa-lezanka-od-intersun/

 

 

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.