NOWOŚĆ! Interwell Zen

Nowy fotel kosmetyczny renomowanej marki Interwell – Zen

Zen wyróżnia się na tle innych foteli swoim atrakcyjnym wyglądem oraz opływowymi kształtami, które zapewniają design na najwyższym poziomie wprost do Państwa gabinetów.

Wielofunkcyjny fotel kosmetyczny, jest doskonały do wykonania wszelkich zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Fotel został wyposażony w 4 siłowniki, które pozwalają na precyzyjną regulację wysokości, oparcia, podnóżka, a także funkcji kołyski, dzięki której możemy ustawić fotel w pozycji Trendelenburga. Warto również wspomnieć o kształcie podstawy fotela. Taka podstawa sprawia, że fotel wygląda bardzo zgrabnie i równocześnie jest bardzo stabilny.

Intersun oferuje Państwu wysokiej jakości, niezawodny produkt w konkurencyjnej cenie. Głównymi atutami fotela jest jego stabilność oraz możliwość wykorzystania fotela w wielu różnych dziedzinach medycyny estetycznej, kosmetologii, SPA i wellness. 

http://www.intersun-spa.pl/interwell-zen.html

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.