O firmie

Firma Intersun specjalizuje się w wyposażeniu profesjonalnych ośrodków odnowy biologicznej w sprzęt z zakresu szeroko pojętej dziedziny wellness & spa.

Oferujemy kompleksową ofertę dla resortów oraz hoteli spa, obiektów day Spa i salonów kosmetycznych. Jesteśmy generalnym dystrybutorem kilkunastu prestiżowych, europejskich i amerykańskich marek. Z uwagi na dynamiczny rozwój branży kosmetycznej i rosnące zainteresowanie ofertą sprzętową, oferujemy szerokie spektrum najnowszych, innowacyjnych produktów przeznaczonych do gabinetów kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej

Jesteśmy również wykonawcą strefy wellness (sauny, łaźnie, natryski wrażeń, wytwornice śniego-lodu itp.), a zdobyte doświadczenie zapewnia profesjonalne podejście, zarówno na etapie projektowania, jak również ostatecznej realizacji.  Dysponując własną ekipą budowlaną, gwarantujemy najwyższy poziom wykonania oraz bardzo atrakcyjne ceny realizacji projektów.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia siedziby  naszej firmy, gdzie na powierzchni 1200 m2 zapewniamy dogodne warunki do prezentowania najnowszej generacji sprzętu z szeroko pojętej dziedziny kosmetologii oraz sauny, minibaseny, kapsuły SPA, leżanki, fotele, wanny, itp.

 

Wyposażenie kosmetyczne Intersun - relaks w najdoskonalszej postaci.

Oferujemy wysokiej jakości wyposażenie spa, które sprawdzi się we wszystkich gabinetach kosmetycznych. Sprzęt, który polecamy cechuje przede wszystkim perfekcyjne wykonanie, nowoczesność i funkcjonalność.

Jest kilka elementów wyposażenia, które powinny znaleźć się w każdym profesjonalnym ośrodku odnowy biologicznej ze względu na swą wyjątkowość i niesamowite działanie.

 

Kapsuły spa

Profesjonalne kapsuły spa łączą w sobie zalety kilku urządzeń kosmetycznych, gwarantując wysoki komfort zabiegów oraz funkcjonalność. Pobyt w kapsule kosmetycznej to przede wszystkim relax, odpoczynek, poprawa kondycji skóry i walka z cellulitem. Kapsuły spa to raj nawet dla najbardziej wymagających.

 

Minibaseny

Minibaseny to oferta skierowana dla tych, którzy cenią relaks w wyjątkowej formie. Tego sposobu odpoczynku nie da się porównać z niczym innym. Ciepła woda łagodząca bóle, odprężający masaż, wygodne łoże.. Tego nie należy sobie wyobrażać, tego trzeba spróbować.

 

Sauny fińskie i łaźnie parowe.

Kolejną propozycją są sauny fińskie. Ich popularność rośnie ze względu na pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Tradycyjna drewniana sauna powinna obowiązkowo znaleźć się w każdym obiekcie odnowy biologicznej.

Leczniczo działają również łaźnie parowe. W ich przypadku możliwa jest nieograniczona liczba aranżacji. Do gustu klienta dostosować można kształt, kolorystykę, nawet oświetlenie łaźni parowej.

 

Wybierz sprzęt kosmetyczny najlepszych producentów!

 

 

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.