pedicure

Dbając o swoją urodę, kobiety często odwiedzają salony kosmetyczne. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest pedicure, który obok manicure pozwala kompleksowo zadbać o paznokcie. Salon kosmetyczny dla zaoferowania takich usług swoim klientkom musi posiadać odpowiednie wyposażenie kosmetyczne.

Dla pedicure będzie to fotel do pedicure oraz misy do moczenia stóp. Dzięki profesjonalnym urządzeniom kosmetycznym można wykonywać nie tylko pedicure kosmetyczny, ale i hybrydowy czy pedicure leczniczy. Poszerzenie zakresu oferty gabinetu może przysporzyć mu dodatkowych klientów.

W naszej ofercie Intersun, oferujemy szeroki wybór foteli pedicure i nie tylko. Mamy w ofercie frezarki do stóp, które pozwolą doprowadzić do idealnego stanu nawet bardzo zmęczone stopy, pełne nagniotków i odcisków oraz zrogowaciałej skóry. Fotel pedicure to najbardziej komfortowe rozwiązanie dla klientów, fotel posiada zintegrowaną misę oraz funkcje komfortu. Wszystkie nasze fotele kosmetyczne są wygodne, zdalnie sterowane lub do częściowej obsługi manualnej. Kosmetyczka dzięki nim będzie miała łatwiejszą pracę, a klient będzie mógł cieszyć się zabiegami pielęgnacyjnymi w najbardziej komfortowych ku temu warunkach.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.