Sauna Chlebowo-Miodowa Interwell

DANE TECHNICZNE
  • Konstrukcja: świerkowa
  • Wygląd: klasyczny typu fińskiego
  • Ławy: dwupoziomowe z Abachi
  • Drzwi: drewniane 200 x 80 cm
  • Izolacja: folia paroizolacyjnej
  • Piec: elektryczny + stylizowana zabudowa

Sauna chlebowa - łagodna kąpiel cieplna i jednocześnie miejsce wypieku najpyszniejszego chleba lub nawet pizzy. Jej centralnym punktem jest duży piec do wypieku pieczywa, z którego po całym pomieszczeniu rozchodzi się cudowny zapach, wzmagający czynność ślinianek. Wszyscy wiemy, jak cudownie pachnie świeżo upieczony chleb i jak ten aromat kojąco wpływa na nasz organizm.

Sauna miodowa -  w dobie otaczającej nas chemii nikogo nie trzeba przekonywać o zbawiennych właściwościach natury. Miód oraz jego aromat wzmacnia serce, koi nerwy, ożywia mózg oraz goi rany. Ma właściwości antybakteryjne, a niektóre bakterie zwalcza lepiej niż antybiotyk. Oczywiście miód świetnie sprawdza się jako kosmetyk! 

Rytualne seanse uzdrawiające w saunie chlebowo-miodowej polegają na serwowaniu klientom naszego spa cudownych naparów herbaciano-cytrynowych wzbogaconych wspaniałymi miodami wielokwiatowymi z ekologicznych pasiek. Dodatkowo klienci napawają się aromatem kwiatowo-miodowym, a oczy cieszy widok stylowego ula podkarpackiego w otulinie słomianych chochołów i kamiennych słoi z miodowym wiktuałami. Dla pełnego efektu terapeutycznego zaleca się wykorzystywanie okładów miodowych również w łaźniach błotnych typu „rasul”. 

Wymiary: W zależności od dostępności powierzchni możliwość zabudowy w dowolnych kształtach i wymiarach i kształtach.

Prezentowana cena jest podana dla przykładowej powierzchni do 20m2

Wygląd i konstrukcja sauny: Klasyczna sauna typu fińskiego wykończona listwami świerkowymi, ławy dwupoziomowe w dowolnej konfiguracji z drewna Abachi na konstrukcji świerkowej. Oświetlenie sauny klasyczne w narożnikach sauny, dodatkowo stylizowane lampy sufitowe miedziane.  Stylizowane drzwi drewniane ze stalowymi okuciami  200cm x 80cm w ościeżnicy świerkowej. Konstrukcja wykonana z impregnowanego drewna świerkowego, izolacja z folii paroizolacyjnej oraz ocieplenie z wełny mineralnej.

Dodatkowo cena zawiera:

- Elementy dekoracyjne wykonane z drewna cedrowego w oparciach lub siedziskach
- Kamień naturalny za piecem chlebowym i ulem do wysokości sufitu
- Łopatę do chleba, kosz pleciony na pieczywo
- Stylizowany ul drewniany w otulinie słomianych chochołów

Piec: Piec chlebowy elektryczny + stylizowana zabudowa 
- kopuła i konstrukcja wykonana z płyty gipsowej
- blat roboczy wykonany z płyt szamotowych
- podstawa pod piec

Uwaga: nie wymagany przewód kominowy

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.