słoneczne niebo

Efekt lekko opalonej skóry jest pożądany, ponieważ skóra wygląda wtedy zdrowo i witalnie. Jest to idealne przygotowanie skóry przed wyjazdami na wakacje do słonecznych krajach, zwłaszcza po długich, zimnych i bezsłonecznych, zimowych miesiącach. Zabiegi helioterapii są istotne nie tylko ze względu na efekt wizualny, ale ze względu na właściwości zdrowotne. Helioterapia jest zabiegiem wskazanym w okresie obniżonego nasłonecznienia, wtedy też organizm człowieka odczuwa największy spadek nastroju.

Dzięki sesjom relaksacyjnym z wykorzystaniem słonecznego nieba, możemy wpłynąć na wzrost wydzielania hormonów szczęścia – endorfin oraz serotoniny, co ma bezpośredni wpływ na poprawę nastroju, snu oraz regulację snu.
Wysokociśnieniowe lampy Sunsky 400  są gwarancja bezpiecznego opalania oraz terapii światłem dzięki wykorzystaniu diamentowego szkła, które stanowi filtr przed zbyt duzym nateżeniem promieniowana UV.

Sesje helioterapii z wykorzystaniem produktów Dr Kern mają pozytywny wpływ w terapii takich schorzeń i mają pozytywny wpływ na przemianę materii, bóle mięśni i stawów, choroby skóry, układ krążenia, wzmocnienie kości, poprawę płodności, w leczeniu depresji.

Sunsky montowany jest pod sufitem, nie ogranicza swobody, a klient może przybrać dowolną pozycję i odpoczywać, ciesząc się emisją światła zbliżoną do naturalnego światła słonecznego.

W ofercie znajdują się również panele ze specjalistycznymi lampami kolagenowymi, które stymulują większą produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Białka kolagenowe odpowiadają za prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Dzięki nim staje się ona bardziej elastyczna i jędrna.

Firma Intersun oferuje wysokiej jakości, bezpieczne produkty Sunsky i Infrasky. 

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.