soft pack/ floating bed

W asortymencie profesjonalnego, nowoczesnego wyposażenia kosmetycznego można wymienić wiele sprzętów i urządzeń. Wśród nich na uwagę zasługuje system soft pack, czyli rozwiązanie zapewniające głęboki relaks i poczucie komfortu, w trakcie wykonywania wielu zabiegów na ciało. Soft pack/ floating bed pozwala na przeprowadzenie w najwygodniejszych dla klienta warunków zabiegów tyou soft pack, floating, Thalasso, wellness, kosmetycznych czy rehabilitacyjnych. Specjalnie dla osób ceniących sobie głębokie wyciszenie i spokój, proponujemy wyposażenie swojego salonu kosmetycznego czy centrum SPA w soft pack/ foating bed.

Urządzenie soft pack/ floating bed jest jednym z najbardziej pożądanych elementów wyposażenia kosmetycznego. Dzięki niemu można oferować klientom ciekawe „ceremonie” przyczyniające się do uzyskania lepszego samopoczucia, relaksu oraz poprawy urody.

W firmie Intersun znajdziecie Państwo oryginalne łóżka floatacyjne typu soft pack firmy Inviion, czy Trautwein, które są gwarancją najwyższej jakości takich sprzętów kosmetycznych.  

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.