solarium

Popularnym zabiegiem dla urody jest opalanie się w solarium. Dzisiejsze łóżka w solarium i kosmetyki do opalania w solarium pozwalają opalać się w kontrolowanych warunkach całkowicie bezpiecznie. Wyposażenie kosmetyczne gabinetów urody powinno uwzględniać łóżko do solarium lub kabinę do opalania. Solarium to najlepszy i najszybszy sposób dla uzyskania opalenizny, nawet w środku zimy, bez konieczności wyjeżdżania do ciepłych krajów. Solarium stojące działa w podobny sposób, jak solarium leżące, z tym, że na łóżku do solarium można wygodnie się położyć i oddać się relaksowi przez kilka minut opalania.

Wizyta w solarium pozwala na opalenie skóry i naładowanie własnych baterii do pokonywania codziennych czynności. Dzieje się tak ponieważ pod wpływem fototerapii, czyli terapii światłem, w organizmie człowieka powstają endorfiny, czyli hormony szczęścia. Jeśli z solarium korzysta się w racjonalny sposób, na pewno nie będzie ono szkodliwe dla skóry. Firma Intersun oferuje Państwu wysokiej jakości solaria i lampy do solarium - bezpieczne, sprawdzone, wyprodukowane przez renomowane marki.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.