strefa schładzania

Korzystanie z sauny suchej lub aromatycznej, łaźni parowej lub sauny na podczerwień (sauna infrared) pozwala na relaks i oczyszczenie organizmu oraz korzystnie wpływa na kondycję skóry i mięśni. Sauny nie przyniosą jednak tak wielu pozytywnych rezultatów estetycznych i zdrowotnych, jeśli po zakończeniu seansu nagrzany organizm nie zostanie schłodzony. Jest to bardzo ważne, ponieważ tylko w ten sposób można zapewnić skuteczny transport krwi ze skóry z powrotem do takich organów jak serce czy mózg.

Jako producent saun nie zapominamy, aby oferować swoim klientom również urządzenia i wyposażenie spa do strefy schładzania. Wśród nich znajdziemy prysznice wrażeń, tradycyjne wiadro lub beczkę z zimną wodą czy misy z lodem do nacierania całego ciała. Prysznice naprzemienne - zimne i ciepłe ujędrnią skórę i schłodzą organizm w sposób efektywny, ale nie poprzez terapię szokową. Tą zapewnimy naszym klientom lub sobie samemu, jeśli w bezpośrednim sąsiedztwie sauny lub łaźni zapewnimy strefę schładzania.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.