Sunsky 400

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: 210x65x28,5 cm
  • Zasilanie: 230 V
  • Kolor: czarny, jasny szary, biały
  • Moc: 2400 W
  • Świetlówki: 4 x 500 W z niebieskim filtrem
  • Waga: 65 kg
  • Bezpiecznik: 1x16 A

Sunsky to urządzenie opalające, brązujące idealne do użytku w ekskluzywnych salonach odnowy biologicznej SPA, strefach wypoczynku w hotelach, jak również w prywatnych pokojach relaksacyjnych. Lampy opalacza wyposażone są w filtry UV z przejrzystego szkła diamentowego stanowiącego kurtynę zatrzymująca szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe.

Delikatny efekt opalania na SŁONECZNYM NIEBIE powstaje na zasadzie pigmentacji natychmiastowej. Sprawia ona, że tworzą się nowe zasoby odpowiedzialnej za opalanie melaniny, podczas gdy łagodne promienie UV stymulują w pierwszym rzędzie przesyłanie już istniejącej melaniny do górnych warstw skóry. W ten sposób powstaje naturalna, trwała opalenizna upiększająca skórę, przy czym doskonale dostosowane do potrzeb skóry proporcje frakcji promieni ultrafioletowych UVA i UVB dają Ci pewność, że Twoja słoneczna kąpiel służy zdrowiu.

Aparat do nasłoneczniania, w kolorze szarym z czterema wysokociśnieniowymi lampami opalającymi, każda po 800 W, do montażu w podwieszonym suficie. Lampy wyposażone w filtr UV i zabezpieczenie filtra przed stłuczeniem. Szyba ochraniająca z napowietrzaniem.

Dane techniczne:

-kolor: czarny, jasny szary, biały
-moc: 2400 W
-zasilanie: 230 V
-bezpiecznik: 1x16 A
-świetlówki: 4 x 500 W z niebieskim filtrem
-wymiary: 210x65x28,5 cm
-waga: 65 kg
-zalec. Min. Odległość: 140 cm

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.