tężnie solankowe

Tężnie solankowe to obecnie bardzo popularne urządzenia, a raczej konstrukcje stosowane w hotelach, salonach kosmetycznych i Wellness oraz w domach prywatnych. Tężnie solankowe stwarzają naturalny mikroklimat i pozwalają na dokonywanie inhalacji solankowych, które są źródłem wielu niezbędnych dla zdrowia człowieka mikroelementów. Inhalacje aerozolem z solanki umożliwiają odzyskanie równowagi organizmu i wspomagają wzrost odporności.

Oferujemy tężnie solankowe, inaczej gradiernie, czyli drewniane elementy konstrukcji wypełnione gałązkami taniny lub witkami brzozowymi. Konstrukcje tężniowe można dostosować do indywidualnych warunków zabudowy strefy Wellness i SPA, jaką chcemy w nie wyposażyć. W Polsce coraz więcej obiektów wypoczynkowych posiada tężnie solankowe, także w wersji kompaktowej, w warunkach wewnętrznej zabudowy w gabinetach odnowy biologicznej i salonach SPA.

Firma Intersun prócz licznej asortymentowo oferty na sauny oraz łaźnie, oferuje zabudowę otwartą lub kompaktową tężni solankowych. Dzięki nim można zwiększyć swoją ofertę SPA w każdym salonie i hotelu.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.