tężnie solankowe

Tężnie solankowe to obecnie bardzo popularne urządzenia, a raczej zabudowy stosowane w hotelach, salonach kosmetycznych i Wellness oraz w domach prywatnych. Tężnie solankowe stwarzają naturalny leczniczy mikroklimat i pozwalają na dokonywanie inhalacji solankowych, które są źródłem wielu niezbędnych dla zdrowia człowieka mikroelementów. Inhalacje aerozolem z solanki umożliwiają odzyskanie równowagi organizmu i skuteczną walkę z licznymi chorobami.

Oferujemy tężnie solankowe, inaczej gradiernie, czyli drewniane elementy zabudowy pokryte gałązkami taniny lub witkami brzozowymi, które służą jako urządzenia lecznicze. Konstrukcje tężniowe można dostosować do indywidualnych warunków zabudowy strefy Wellness i SPA, jaką chcemy w nie wyposażyć. W Polsce coraz więcej obiektów wypoczynkowych posiada tężnie solankowe, także w wersji kompaktowej, w warunkach wewnętrznej zabudowy gabinetów odnowy biologicznej i salonów SPA.

Firma Intersun prócz licznej asortymentowo oferty na sauny oraz łaźnie, oferuje zabudowę otwartą lub kompaktową tężni solankowych. Dzięki nim można zwiększyć swoją ofertę SPA w każdym salonie i hotelu.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.