Tulip

DANE TECHNICZNE
  • Inne: do wyboru 3 różne głowice

Technologia HIFU wykorzystana w urządzeniu Tulip to skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Technologia ta znana jest już od lat i z powodzeniem stosowana w medycynie do usuwania guzów m.in. raka prostaty. Od klilku lat jest także wykorzystywana w medycynie estetycznej i kosmetologii w zabiegach liftingujących na twarz ji liposukcji na ciało.
Odpowiednia częstotliwość fali powoduje tarcie w tkance, co w efekcie doprowadza do przegrzania i kontrolowanego poparzenia na końcu stożka fali. Takie punktowe poparzenia stymulują regenerację tkanek, obkurczają włókna kolagenu, przerywają błonę komórek tłuszczowych, nie uszkadzając okolicznych tkanek. Ważnym atutem wykorzystania technologii HIFU jest fakt, że efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Tulip jest kompleksowym i precyzyjnym urządzeniem, które pozwala na dopasowanie odpowiedniej głowicy w zależności od obszaru zabiegu.

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.