urządzenia kosmetyczne

Prowadzenie salonu pielęgnacji urody wymaga wyposażenia kosmetycznego najwyższej klasy. W gabinecie muszą znaleźć się profesjonalne urządzenia kosmetyczne wyprodukowane przez renomowanych producentów. Urządzenia do zabiegów kosmetycznych i urządzenia SPA pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych czynności pielęgnacyjnych i regenerujących na twarz i ciało klientów gabinetu.

Oferujemy w firmie Intersun nie tylko fotele kosmetyczne czy leżanki SPA, ale również szeroką gamę specjalistycznych urządzeń, w tym frezarki do pedicure, autoklaw z wbudowaną drukarką, urządzenie do peelingu kawitacyjnego, kombajn kosmetyczny 18 w jednym, czy też podgrzewacz do ręczników i okładów. Wszystkie te urządzenia będą przydatne w każdym kurorcie SPA, w mniejszych gabinetach kosmetycznych czy w gabinetach masażu. Sprzęt kosmetyczny, jaki Państwu proponujemy jest sprawdzony i skuteczny w działaniu. Aparaty kosmetyczne pozwalają na zaoferowanie klientom tego, co najlepsze dla ich zdrowia i urody.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.