wanny

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia strefy mokrej niezależnie czy jest to inwestycja prywatna, hotel, day spa, czy gabinet kosmetyczny jest funkcyjna wanna. Dla osiągnięcia wysokiego poziomu relaksu i przeprowadzania rytuałów SPA konieczne jest zainstalowanie w swoim centrum urody lub w gabinecie odnowy biologicznej, wygodnej, profesjonalnej wanny. Jest to uzupełnienie oferty SPA i Wellness.

Wanny Spa wyposażone są, w zależności od wybranej wersji, w hydromasaż, masaż powietrzny, masaż perełkowy, ćiśnieniowy masaż podwodny, koloroterapię, ozonoterapię oraz możliwości kąpieli balneologicznych, solankowych, kwasowęglowych, borowinowych. Są przeznaczone przede wszystkim do uzytku profesjonalnego i są obowiązkowym elementem wyposażenia gabinetach, sanatoriach, hotelach i spa ze względu na główny profil zabiegowy.

Intersun proponuje swoim klientom szeroki wybór tego typu produktów. Posiadamy wanny wolnostojące i narożne, wanny asymetryczne. Dzięki nim można zaoferować swoim klientom kąpiele w mleku czy w winie, zabiegi z zastosowaniem czekolady, borowiny, alg i innych preparatów o znakomitym działaniu na skórę. Proponowane przez nas wanny spa wykonane są przez najlepszych producentów z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne odbarwienia, uszkodzenia mechaniczne.

  • wanny_jedynka.jpg

    Wanny jednosobowe

  • dwojeczka.jpg

    Wanny dwuosobowe

  • Jeśli będziecie Państwo zainteresowani otrzymaniem bardziej szczegółowej informacji dotyczącej wybranej kategorii produktów, prosimy o kontakt telefoniczny.
    I WIELE WIĘCEJ

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.