Wellis

Minibaseny spa znane także jako Jacuzzi coraz śmielej zaglądają do naszych domów. Firma Wellis proponuje pełen zakres Minibasenów spa.

Oferta Wellis myline jest ofertą ogrodowych „jacuzzi” skonfigurowanych by nieść klientom jak najlepsze doznania, przy niezbyt wygórowanej cenie. W tej serii mamy do czynienia z pełnym kalejdoskopem minibasenów, które zadowolą praktycznie każdego klienta. Wellis Mars jako najmniejszy dwuosobowy minibasen, zmieści się w każdym miejscu, dodatkowo jest łatwy do wniesienia nawet do budynków bez wykuwania otworów. Kolejnym ogrodowym minibasenem jest Wellis Pluto, sprzęt ten mimo iż ma niewielkie jak na tego typu sprzęty wymiary potrafi pomieścić aż 5 osób z dwoma miejscami leżącymi. Kolejną ciekawa propozycją jest basen Wellis Venus w którym przyjemnie może spędzać czas aż 6 osób. Największym z całej rodziny Wellis Myline jest basen Wellis Saturn który pomieści 5 osób jednak aż dwie osoby będą mogły wypoczywać w komfortowych leżankach. Ciekawą budową może się także poszczycić basen Wesllis Neptune, który pomimo swojej wielkości (pomieści aż 6 osób) kwalifikuje się do najtańszych basenów na rynku. W ofercie firmy Wellis są nie tylko Minibaseny prostokątne, znajdziemy także ciekawa ofertę basenów okrągłych, które w niesamowity sposób mogą urozmaicić nasze otoczenie w tej kategorii wyróżniamy dwa baseny Wellis Moon dla 5 osób oraz wellis Earth który jest odrobinę większy oraz lepiej doposażony.

Musimy jednak pamiętać iż firma Wellis to nie tylko Minibaseny budżetowe. W ofercie tej firmy znajdziemy również serię Wellis Swimline (baseny pływackie z przeciwprądem), Wellis Starline jako najwyższej klasy Minibaseny Spa z najlepszym wykonaniem, oraz wyposażeniem. Bardzo ciekawe sa także Minibaseny spa z serii Wellis peakline oraz Wellis CityLine. Firma Wellis prowadzi także sprzedaż Minibasenów spa w których akryl został zastąpiony stalą nierdzewną.

Bardzo ciekawą oferta z zakresu Wellis SwimSpa, są dwa baseny Wellis Rio Grande oraz Wellis Dandube. Wellis Rio Grande jest świetnym połączeniem gdy nie chcemy rezygnować z zalet Spa. Sprzęt ten składa się z dwóch osobnych komór w jednej można odpocząć po ciężkim dniu natomiast w drugiej przeprowadzić aktywny trening. Natomiast Wellis Dandube jest basenem stworzonym dla sportowców którzy nie maja miejsca w ogrodzie na pełnowymiarowy basen pływacki. Duża głębokość w połączeniu z bardzo mocnymi turbinami daje idealne warunki do treningów każdego dnia roku.

Wellis StarLine jest sprzętem z najwyższej półki, idealny dla klientów ceniących sobie jakość i wyposażenie. Minibasen Wellis Discover premium jest właśnie minibasenem który możemy polecić jak Jakuzzi najwyższej jakości. Wellis Discover to 61 dyszy, dodatkowy wodospad, głośniki pop up, zestaw do chromo terapii, aromaterapii oraz specjalistycznym systemem do masażu PulsarTM.

Ciekawostką na rynku Basenów spa jest Basen Wellis Olympus. Jest to największy basen firmy Wellis, w basenie tym spokojnie umieścimy 7 osób na siedząco oraz 2 osoby które mogą wypoczywać w pozycji leżącej. Wellis Olympus gwarantuje także możliwość pływania gdyż posiada dwie dysze tworzące przeciwprąd.

Każdy z „Jakuzzi” Wellis możemy doposażyć o intersujące nas funkcje, takie jak Sterowanie basenem z poziomu smartfonów, dodatkowe głośniki, system masażu PulsarTM. Ciekawostką wprowadzoną przez firmę Wellis jest także automatyczne dozowanie chloru i PH tak by w minibasenie zawsze było odpowiednie PH oraz idealny poziom chloru. Na tereny zimniejsze firma Wellis proponuje dodatkowy system grzania wody grubszą izolacje termiczna a także specjalną pokrywę na ekstremalne warunki. Baseny pływackie w zależności od naszych potrzeb można doposażyć w mocniejsze pompy oraz specjalistyczny sprzęt do treningów.

Firma Wellis gwarantuje dostęp do części serwisowych na całym świecie, jako uznana firma cieszy się rosnącą popularnością w ciągu 10 lat od powstania firmy produkcja wzrosła z 350 sztuk w pierwszym roku do 8000 w 2017 roku. Firma Wellis jako poważny gracz na rynku basenów spa, gwarantuje swoim klientom dostęp do części serwisowy, oraz pełne wsparcie serwisowe na terenie Europy. Wellis pojawia się już nie tylko W Europie, powstają pierwsze punkty dystrybucji w Afryce oraz Azji.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.